Divistabu dzīvokļa īspašnieks mājoklī ierīkojis Versaļas pili Video

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas Hempšīras grāfistes iedzīvotājs vairāk nekā 15 gadus veltījis tam, lai savās mājās izveidotu Versaļas pils kopiju. Turklāt Francijas karaļu bijusī rezidence ietilpināta viņa pilsētas dzīvoklītī, vēsta РБК, atsaucoties uz britu medijiem.

Divistabu dzīvokļa īspašnieks mājoklī ierīkojis Versaļas pili

Foto: ekrānuzņēmums

59 gadus vecā Andriana Limana fantāzijai telpas nebija nemaz tik daudz — viņa rīcībā bija parasts divistabu dzīvoklis bloku mājas devītajā stāvā, kas celta vēl pagājušā gada 60. gados. 23 gadu laikā viņš īstenojis sapni — pārvērtis savu mājokli par Versaļas pils kopiju.

Pēc Limana teiktā, darbam, kurā palīdzējusi arī viņa sieva, nemaz neesot iztērēts tik daudz līdzekļu, kā varētu domāt. Pārmaiņas skārušas absolūti visu — sākot no sienām un palodzēm līdz pat mēbelēm, kuras vīrietis stilizējis atbilstoši pils interjeram. Dažas lietas savāktas izgāztuvē un vēlāk pārtaisītas līdz nepazīšanai. Rezultātā dzīvokļa interjers ir paša Ludviga XV cienīgs, kura dēļ arī tika celta slavenā pils Parīzes apkaimē.

Visinteresantākais ir tas, ka Limanam (tirdzniecības flotes bijušajam kapteinim), sākot remontu, nebija nekādu profesionālu iemaņu. Turklāt viņš nekad nav bijis Versaļā.

Lielu uzmanību Limans veltījis detaļām. Viņš nav meklējis īpašus materiālus, bet ņēmis visu, kas bijis pieejams.

/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Valūtu kursi

17.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv