Divkārtējais Lielbritānijas čempions Gajs Vilkss startēs rallijā «Kurzeme»

Apollo
0 komentāru

29.–30. augustā Liepājā dos startu rallijam «Kurzeme». Sacensību organizatori jau šobrīd prognozē ievērojamu dalībnieku ekipāžu skaitu, jo Liepājā vienlaikus notiks trīs čempionātu posmi – rallija, rallijsprinta un rallija-reida. Turklāt rallija «Kurzeme» dalībnieku pulku plāno kuplināt spēcīgākās Igaunijas un Lietuvas ekipāžas.

Divkārtējais Lielbritānijas čempions Gajs Vilkss startēs rallijā «Kurzeme»

Foto: Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Patlaban savu dalību sacensībās apstiprinājuši gandrīz visi aktuālās LRČ sezonas spēcīgākie braucēji gan prestižajā N4 pilnpiedziņas automobiļu ieskaites grupā, gan N3 klasē. Papildu intrigu vieš tas, ka Kurzemes ralliju savā sacensību kalendārā iekļāvis Latvijā jau agrāk startējušais Lielbritānijas rallija čempionāta uzvarētājs Gajs Vilkss. Tāpat kā rallijā «Talsi», arī Liepājā uz starta viņš varētu stāties ar kompānijas «MML» sagatavoto «Mitsubishi Evo10».

Sacensību organizators Uldis Hmieļevskis situāciju pirms starta komentē šādi: «Ja viss ritēs, kā iecerēts, mēs varētu kļūt par lieciniekiem lieliskai cīņai un Gaja Vilksa mēģinājumam revanšēties mūsu pašu ātrākajam braucējam Aivim Eglem. Viņa uzdevumu varētu apgrūtināt Marko Mertina audzēknis igauņu jaunā rallija zvaigzne Ots Tanaks un Lietuvas rallija čempions Vītauts Šveds, kuri arī izteikuši varbūtību startēt «Kurzemē».

Dalību rallijā «Kurzeme» oficiāli apstiprinājis arī Andis Neikšāns, kurš šosezon startē Pasaules čempionātā autorallijā PWRC ieskaitē un ir uzskatāms par vienu no spēcīgākajiem rallija «Kurzeme» dalībniekiem. Netrūks arī pasaules čempionāta automobiļu spēka demonstrējuma. Uz starta varētu stāties pat trīs WRC spēkrati.

Rallijs «Kurzeme 2009» notiks divas dienas. Pēc rallija atklāšanas 29. augustā sportistiem būs jāveic divi līdz šim vēl neredzēti pilsētas ātrumposmi. Vakara noslēgumā – koncerts. Otrajā sacensību dienā astoņi grants ātrumposmi Liepājas apkārtnē.

Biļetes uz rallija ātrumposmiem jau šobrīd ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs, turklāt jūlija mēnesī tās iespējams nopirkt lētāk.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv