Dizaina projekts «Recycled.lv» galerijā «Durvis» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 8. augustā, mākslas galerijā «Durvis» atklāja dizaineres Ināras Gaujas un Ingrīdas Zāberes izstādi «Dizaina projekts «Recycled.lv» », informē Tukuma muzeja Sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Ozola.
 
Šī gada sākumā autores un dizaina grupa «Zafte» uzsāka projektu «Recycled.lv», lai lietām un modei dotu otru dzīvību. Dizaina projekts «Recycled.lv» nepārstrādā plastmasas pudeles, plakātu plēves, atkritumu maisiņus vai bulvāru presi, bet gan pārskata līdz šim saražoto priekšmetu un apģērbu krājumus - pārvēršot neaktuālas vai aizmirstas lietas par jaunu, citādu dizainu. «Recycled.lv» rada oriģinālus apģērbus un dizaina priekšmetus domājošam, sevi cienošam un vides ilgtspēju respektējošam patērētājam, kam piemīt drosme paust savu viedokli, izvēloties atšķirīgas lietas.

Dizaina projekts «Recycled.lv» galerijā «Durvis» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Tukuma izstādei Ināra Gauja un Ingrīda Zābere piedāvā ieskatu «Recycled.lv» eko modes kolekcijās, kas izstādes laikā būs arī nopērkamas.

Ināra Gauja speciāli šai izstādei radījusi arī instalāciju kolekciju «Recycled.lv Klasika»,  kurā iemiesotas pārdomas par baleta klasikas mūžīgo vērtību tēmām.

Ināra Gauja ir dzimusi Tukumā. Pazīstama kā scenogrāfe, teātra un baleta kostīmu māksliniece, interjera dizainere un arī žurnāla «Deko» ilggadīga līdzautore. Ingrīda Zābere ir starptautiski atzīta grāmatu grafikas dizainere un žurnāla «Dizaina Studija» māksliniece.

Izstāde skatāma līdz š.g. 7. septembrim.

Galerija «Durvis», Tukumā, Brīvības laukumā 21.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv