DJ Styles Valentīndienā atgriežas Rīgā Video

Apollo
0 komentāru

Kāds zina, kā Valentīna dienu svin Amsterdamā? Neviens nezina, kā Valentīna dienu svin Amsterdamā!

DJ Styles Valentīndienā atgriežas Rīgā

Publicitātes foto

Varbūt pie mums kaut kas no tā būs, varbūt arī nebūs... Bet! DJ Styles tieši no Amsterdamas pavisam noteikti būs! Par to, kā viņš uzstājas, jau tagad klīst leģendas pa visu Eiropu un Savienotajām Valstīm. Klausoties viņa R’N’B skaņās, tiešām varēs aizlidot...

Lidojoši būs ne tikai apmeklētāji, lidojošas būs arī satriecošās «Radio bāra» meitenes un veseli 99 mīlestības krāsas gaisa baloni pie bāra griestiem. Bučas pie galdiem, bučas uz galdiem, kā arī droši vien kautri pārīšu pieskārieni zem tiem... ;)

Dj Styles atgriežas Rīgā tieši Valentīna dienā, šoreiz ar īpaši romantiski pozitīvu, oldschooliigu noskaņu. Pēc vairākām viesošanās reizēm Rīgā jau bija skaidrs — Dj Styles noteikti atgriezīsies, lai atkal un atkal sniegtu šo augstās kvalitātes R’N’B Mixu, kas liek smaidam rasties, kājām kustēties un elpai aizrauties. Dj Styles miksēšanas tehnika nelīdzinās nevienam iepriekš dzirdētam R’n’B dīdžejam, bet ko nu daudz stāstīt, jānāk skatīties, klausīties un dejot līdz ar viņu, jo tieši viņš būs mūzikas noteicējs 14. februāra naktī «Radio bārā».

/>

Tiekamies jau pavisam drīz, 14. februārī, Radio Bārā, Šķūņu ielā 17 (ieeja no Zirgu ielas)!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv