Dobelē aiztur pusaudzi par draudiem uzspridzināt skolu

Apollo
14 komentāri

Valsts policijas darbinieki Dobelē aizturējuši pusaudzi, kurš likumsargus maldinājis, brīdinot par spridzekli skolā, portāls «Apollo» uzzināja Zemgales reģiona policijas pārvaldē.

Dobelē aiztur pusaudzi par draudiem uzspridzināt skolu

Foto: Edijs Pālens/LETA

Policisti pirmdien ap pulksten 11 saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka kāds jaunietis piezvanījis un informējis, ka Dobeles 1.vidusskolā ievietots spridzeklis.

Policijas darbinieki un attiecīgie dienesti nekavējoties ieradās notikuma vietā un uzsāka skolēnu evakuāciju. Skolēni tika evakuēti arī no blakus esošās skolas Dobeles Valsts ģimnāzijas. Notikuma vietā strādāja arī pretterorisma vienības «Omega» darbinieki.

Jau pēc dažām stundām policijas darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus noskaidroja iespējamo zvanītāju – 15 gadīgu jaunieti, kurš tika aizturēts.

Policija izmeklēšanas laikā noskaidros arī iespējamās nozieguma izdarīšanā iesaistītās personas.  

Policija brīdina, ka šāda informācijas sniegšana, kuru uztverē ir smieklīgs joks var bēdīgi beigties, jo skolēniem jāapzinās, ka būs jāatbild par savu rīcību, pats sev sabojā dzīvi, jo ir saucams pie kriminālatbildības, kā arī vēl papildus tiks aprēķināti materiālie zaudējumi par viltus izsaukumu. Arī skolās skolotājiem ir jāpārrunā ar skolēniem par šāda veida rīcībām, tāpat bērnu vecākiem.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv