Dobelē puisis līdz sirds dziļumiem aizkustina veikala apmeklētājus

Apollo
58 komentāri

Par pašmāju hitu sociālajā tīklā «Facebook» kļuvis Dobeles veikala «Elvi» darbinieces Sandas Saukumas 12. aprīļa ieraksts par pircēja negaidīto rīcību, sagādājot patīkamu pārsteigumu kādai kundzei gados.

Zemeņu torte.

Zemeņu torte.

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Esmu saviļņota un priecīga, ka varēju izbaudīt šo patieso un skaisto rīcību. Puisis nopirka sev kūku, ne jau kūciņu, bet lielu kūku... sev? Vienam? Nē!!! Kaut kāds dīvainais, man likās, kad viņš palūdza man kūku pārgriezt uz pusēm un ielikt vēl vienā kastītē. Tālāk biju pilnīgā šokā... Viņš uzdāvināja kūku vecai tantiņai, kura tajā brīdī bija veikalā. Tālāk? Emocijas sita augstu vilni... No tantiņas, no mums, darbiniecēm, no pircējiem veikalā. Tas bija tik mīļi. Gribēju publiskot šo skaisto rīcību. Sirsnīgais puisi!!! Ja lasi šo, zini, Tu esi super!!! Lepojos un cienu,» raksta Saukuma.

Ar iespaidiem par šo rīcību dalījusies arī viena no pircējām: «Es biju veikalā un visu to redzēju. Tās emocijas nav aprakstāmas... tās ir jāredz un jāizjūt. Asaras burtiski nevarēja novaldīt...tās bija prieka asaras. Neko nevarēju pateikt kā... tu esi super puisis. Paldies vecākiem par tik jauku dēlu, jūs varat lepoties.»

Vairāki komentētāji izteikuši vēlmi, kaut būtu vairāk šādu cilvēku Latvijā.

Ar ierakstu dalījušies jau teju 700 cilvēku. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv