Dohas WTA «Tour Championships» finālā tiksies māsas Viljamsas Papildināts

WTA «Tour Championships» turnīra finālā iekļuvusi ASV tenisiste Venusa Viljamsa, kas trijos setos ar rezultātu 5-7, 6-3 un 6-4 uzvarēja Serbijas tenisisti Jeļenu Jankoviču.

Dohas WTA «Tour Championships» finālā tiksies māsas Viljamsas

Pirmo setu, kas ilga 59 minūtes ar uzvarētu geimu iesāka serbiete un turpinājumā bija vadībā ar 3-1, bet Venusai izdevās rezultātu izlīdzināt - 3-3. Vēlāk bija arī 4-4 un 5-5, taču pēdējos divus geimus labāk nospēlēja Jankoviča uz uzvarēja ar 7-5.

Otrajā setā abas sportistes cīnījās līdzīgi līdz 2-2, bet tad Venusai izdevās lauzt cīņas gaitu un un izvirzīties vadībā ar 5-2. Jankoviča vēl vienu geimu atspēlēja, bet uz neko vairāk otrajā setā nebija spējīga un Viljamsa devās nelielā atpūtā ar uzvarētu setu - 6-3.

Trešo setu Jankoviča iesāka pārliecinoši - 2-0, bet Viljamsa panāca izlīdzinājumu 2-2. Turpinājumā abas tenisistes viena otrai atdeva pa servēm un rezultāts kļuva atkal neizšķirts - 3-3.

Nākamos divus geimus uzvarēja Serēna, Jankovičai vienu izdevās atspēlēt, bet vadību no rokām amerikāniete neizlaida un svinēja uzvaru setā ar 6-4.

Otrajā pusfināla pārī tikās Venusas Viljams māsa Serēna un Dānijas tenisiste Karolīna Vozņacki. Pirmajā setā pie rezultāta 4-3 par labu Viljamsai, Vozņacki pieprasīja medicīnisko pārtraukumu un ar ārstu devās uz ģerbtuvēm. Pēc vairākām minūtēm sportiste atgriezās un turpināja cīņu, taču uzvarēt setā nespēja. Viljamsa bija pārāka ar 6-4.

Otrajā setā pie rezultāta 1-0 par labu Dānijas tenisistei Vozņacki tomēr savainojuma dēļ nespēja turpināt maču un izstājās no spēles, un WTA «Tour Championships» pusfināla. Līdz ar to par Venusas Viljamsas pretinieci fināla kļuva viņas māsa Serēna.

Abas sportistes jau tikās grupu turnīrā un uzvaru trijos setos ar rezultātu 5-7, 6-4, 7-6 (6-4) izcīnīja jaunākā māsa Serēna.