Dolgopolovs: netaisīsim draudu kamolu – nav runa par divām valsts valodām

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes deputāts Sergejs Dolgopolovs (SC) atzīst, ka Maskavas mēru Juriju Lužkovu pazīt jau sen - viņa paustais par divām valsts valodām Latvijā ir pārpratums. Tā deputāts sacījis intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

Dolgopolovs: netaisīsim draudu kamolu – nav runa par divām valsts valodām

Foto: Lita Krone/LETA

«Lužkovu pazīstu sen, viņš man imponē kā pilsētas galva, esam labās attiecībās un runājuši arī par tām lietām. Viņš ir ar apskaužamu enerģiju un plašu redzesloku. Nav runa par valsts valodas statusa piešķiršanu, bet par atvieglojumiem cilvēkiem paust savu viedokli dzimtajā valodā. Tā ir arī SC programmā. Daugavpilī, kur pāri par 80% krievvalodīgo – nu kāda problēma komunikācijai pašvaldībā, kas neapdraud valsts valodas statusu? Vienkārši, lai cilvēks sazinātos ar valsti. Atkārtoju, nav runas par divām valsts valodām, netaisīsim no tā draudu kamolu,» sacīja deputāts.

Dolgopolovs norāda, ka jau iepriekš izteikti draudi: ja viņš sāks darbu Rīgas domē, tad Rīgā plīvos sarkanie karogi un skanēs krievu valoda. «Kas mainījās? Nekas, ne sarkanie karogi plīvoja, ne latviešu valodu izspieda. Tas viss ir no konteksta izrauts viens moments,» sacīja viņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv