Dombrovska ģimene «Maximai» turpmāk «ies ar līkumu»

Apollo
318 komentāri

Arī premjera Valda Dombrovska (V) ģimene pēc Zolitūdes traģēdijas un tai sekojošajiem notikumiem, kad uzņēmuma «Maxima» vadība ar savu attieksmi pauda cinismu un vienaldzību pret notikušo, nolēmusi pievienoties veikala boikotētājiem.

Dombrovska ģimene «Maximai» turpmāk «ies ar līkumu»

Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Televīzijas raidījumā «1:1» Dombrovskis atzina, ka pats veikalos iegriežoties reti, bet, acīmredzot ««Maximai» nāksies iet ar līkumu».

Komentējot faktu, ka Latvijā pret lielveikalu tīklu «Maxima» sākts boikots, Dombrovskis sacīja: «Uzskatu, ka tā ir katra iedzīvotāja  leģitīma izvēle - iepirkties vai neiepirkties šajos veikalos.Es neko nosodāmu tajā nesaskatu.»

«Personīgi mēs mājās šo jautājumu esam pārrunājuši, un mana kundze arī «Maximā» neiepirksies.Es ļoti reti iegriežos veikalos, bet acīmredzot «Maximai» nāksies iet ar līkumu,» tā Dombrovskis.

Kā ziņots, 21.novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikalam «Maxima», dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Veikalu tīkla «Maxima» atteicās uzņemties atbildību par notikušo, putrojoties savos apgalvojumos un faktos, tādējādi raisot sašutumu un neizpratni Latvijas iedzīvotājos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv