Dombrovski aicina skaidrot, kas notiks pēc krīzes

Apollo
0 komentāru

Sabiedrībai ir nepieciešams redzējums, kas notiks pēc tam, kad ekonomiskās grūtības Latvijā būs pārvarētas, un jāgatavojas brīdim, kad viss atkal ies augšup, uzskata Valsts prezidenta izveidotās Stratēģiskās analīzes komisijas vadītājs Roberts Ķīlis.

Valdis Dombrovskis

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Radio Ķīlis norādīja, ka sabiedrībai nepieciešams ne vien godīgs, skaidrs un pietiekami reālistisks situācijas apraksts, lai cilvēki saprot, kas notiek, bet arī ir būtiski izklāstīt, kā gatavoties laikam pēc krīzes.

«Lai  pārdzīvotu šo laiku, ir nepieciešams redzējums, kā gatavojamies brīdim, kad lietas neizbēgami sāks iet augšup,» sacīja Ķīlis.

Lai jaunais premjers Valdis Dombrovskis (JL) iegūtu sabiedrības uzticību, jāsāk nopietna saruna ar dažādām sabiedrības grupām par to, kas ir noticis un notiks tālāk. «Skaidra, skaudra un reālistiska atbilde par to, kas ir un kas būs,» piebilda sociālantropologs.

Pēc viņa domām, jaunajai valdībai ir ļoti ātri jātiek pie darāmo listes ne tikai valdībai, bet ko var cilvēki darīt, ko var darīt sociālās grupas, ko var darīt bizness, lai uzlabotu situāciju valstī.

Jautāts, kā vērtē Dombrovska virzīšanu premjera amatā, Ķīlis norādīja, ka tas ir svaigs mēģinājums kaut ko darīt un no šāda viedokļa to var vērtēt pozitīvi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv