Dombrovskis būtu gatavs samazināt sev algu Papildināts

Apollo
0 komentāru

Jaunais premjerministrs Valdis Dombrovskis (JL) būtu gatavs samazināt algu arī sev, kā to bija gatavs darīt arī iepriekšējais premjers Ivars Godmanis (LPP/LC).

Valdis Dombrovskis

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» Dombrovskis atzina, ka pagaidām gan nevar pateikt, par cik savu algu būtu gatavs samazināt, bet ir gatavs to darīt. Tāpat viņš uzskata, ka algas vajadzētu samazināt arī ministriem.

Viņš gan atgādināja, ka iepriekšējā valdībā bija ministri, kuri atteicās samazināt savu algu, tāpēc paredz, ka šajā jautājumā būs diskusijas, vienlaicīgi gan premjers prognozē, ka paši ministri tomēr piekritīs algu samazināšanai.

Pēc Dombrovska domām, algas būtu jāsamazina Saeimas deputātiem, piebilstot gan, ka valdība nevar uzdot Saeimai samazināt deputātu algas.

Runājot par algu samazināšanu sabiedriskajā sektorā, Dombrovskis uzsvēra, ka proporcionāli vairāk tiks mazinātas lielās algas.

Dombrovskis arī informēja, ka ir pārrunājis ar attiecīgajiem dienestiem drošības jautājumus un ir atteicies no trafaretās automašīnas konvojēšanas laikā, kā arī pārvietošanās iespēju robežās premjers neizmantošot speciālos signālus un bākugunis, un sola braukt, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv