Dombrovskis: Demisijas lēmums bija pārdomāts, ne impulsīvs

Apollo
26 komentāri

Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) lēmums demisionēt esot bijis rūpīgi pārdomāts, nevis impulsīvs, tā šorīt LNT raidījumā «900 sekundes» apgalvoja pats Dombrovskis.

Dombrovskis: Demisijas lēmums bija pārdomāts, ne impulsīvs

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Tas nav bijis kaut kāds impulsīvs vai emocionāls lēmums. Tas tomēr ir bijis pārdomāts lēmums, arī izvērtējot dažādus citus iespējamos scenārijus, un šajā situācijā es uzskatu, ka tas ir bijis pareizs lēmums,» sacīja demisionējušais premjers.

Dombrovskis atzina, ka ļoti augstu novērtē sabiedrības sniegto atbalstu, ko viņš kā Ministru prezidents visu laiku esot izjutis. Vienlaikus aizejošās valdības vadītājs atzīmēja, ka arī pats demisijas fakts, iespējams, ir pozitīvā virzienā mainījis sabiedrības attieksmi pret viņu.

Dombrovskis neesot mainījis savus plānus - pēc jaunās valdības apstiprināšanas viņš, visticamāk, varētu atgriezties Saeimā un strādāt tur kā deputāts. Jautāts, vai pieļauj, ka vēlreiz varētu kļūt par valdības vadītāju pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām, Dombrovskis sacīja, ka par tik tālu nākotni vēl nekādus lēmumus neesot pieņēmis.

Kā ziņots, šodien aprit nedēļa, kopš Ministru prezidents paziņoja par atkāpšanos no amata. Demisiju premjers saistība ar 21.novembrī notikušo traģēdiju, kad Zolitūdē, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, gāja bojā 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus savainojumus. Toreiz dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Dombrovskis valdību vadīja kopš 2009.gada marta. Pirmo reizi Ministru prezidenta amatā viņš tika apstiprināts 2009.gada 12.martā, otro reizi - 2010.gada 3.novembrī. Savukārt trešo reizi par valdības vadītāju viņš tika apstiprināts 2011.gada 25.oktobrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv