Dombrovskis: finanšu ministram jānāk no premjera partijas

Apollo
0 komentāru

Lai arī partija «Sabiedrība citai politikai» mainījusi viedokli par darbošanos jaunajā valdībā un piedāvā savu finanšu ministra amata kandidātu, Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (JL) uzskata, ka finanšu ministram ir jānāk no premjera partijas.

Dombrovskis: finanšu ministram jānāk no premjera partijas

Foto: AFI

Intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» Dombrovskis uzsvēra, ka šajā ekonomiskajā situācijā, kad ir jāizstrādā valsts budžeta grozījumi, lai saņemtu starptautisko aizdevumu un valsts nenonāktu līdz bankrotam, finanšu ministram jābūt no premjera partijas.

Vienlaikus Dombrovskis nekomentēja runas par to, ka jaunais finanšu ministrs varētu būt bijušais premjers un bijušais «Jaunā laika» vadītājs Einars Repše. «Par konkrētām ministru personālijām runāsim, kad beigsies sarunas ar partijām, kad būs zināms, par kādām jomām partijas vēlas uzņemties atbildību,» viņš skaidroja.

Lai gan Dombrovskis nolēmis runāt ar visām Saeimā pārstāvētajām partijām, ne visas viņš aicinās veidot valdību. Jau tagad premjera amata kandidātam zināms, ka valdību veidos no «Jaunā laika», «Pilsoniskās savienības», Tautas partijas un Zaļo un zemnieku savienības pārstāvjiem. Pagaidām vēl nav zināms par LPP/LC darbību jaunajā valdībā.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv