Dombrovskis jautājumu par nākamo VID ģenerāldirektoru atstāj Vilka ziņā

Apollo
11 komentāri

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) pateicas Nelijai Jezdakovai par paveikto darbu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatā, bet jautājumu par nākamo VID vadītāju atstāj finanšu ministra Andra Vilka (V) pārziņā.

Dombrovskis jautājumu par nākamo VID ģenerāldirektoru atstāj Vilka ziņā

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Pēdējos gados viena no prioritātēm ir bijusi cīņa ar ēnu ekonomiku, nodokļu iekasēšanas uzlabošana, un arī tur ir liels Jezdakovas kundzes darbs,» trešdien žurnālistiem sacīja Dombrovskis. Viņš norādīja, ka personīgi pārrunājis ar Jezdakovu viņas lēmumu, kura pamatā ir ģimenes apstākļi, kas neļauj turpināt darbu uz pilnu slodzi.

Patlaban Dombrovskis gaida finanšu ministra priekšlikumus par tālāko jautājuma virzību. «Acīmredzot pirmais solis ir nozīmēt pienākumu izpildītāju, kas, visticamāk, varētu būt nākamās nedēļas valdības sēdē.»

Taujāts, vai nākamais VID vadītājs jāmeklē starp pašreizējiem ģenerāldirektora vietniekiem, Dombrovskis sacīja, ka «primāri tā ir finanšu ministra kompetence».

LETA jau ziņoja, ka VID ģenerāldirektore Jezdakova finanšu ministram ir iesniegusi lūgumu pēc pašas vēlēšanās viņu atbrīvot no ieņemamā amata ar šā gada 10.jūliju. Vilks atlūgumu ir pieņēmis.

Jezdakova turpinās pildīt savus pienākumus līdz 10.jūlijam. Lēmums par turpmāko rīcību nākamā ģenerāldirektora izraudzīšanai tiks pieņemts nākamnedēļ.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv