Dombrovskis: RD Zolitūdes traģēdijā mēģina meklēt PR risinājumus

Apollo
159 komentāri

Valsts prezidents ļoti labi pateica, ka šajā situācijā katram pašam ir jāizvērtē sava atbildība un savi darbi, jautāts, vai arī no Rīgas domes un tās iestādēm bija jāseko kādiem paziņojumiem par atkāpšanos, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» atbildēja demisionējušais premjers Valdis Dombrovskis (V), kurš amatu atstās, uzņemoties politisku atbildību par lielveikala «Maxima» jumta sagrūšanu Rīgā, kas prasīja 54 cilvēku dzīvības.

Dombrovskis: RD Zolitūdes traģēdijā mēģina meklēt PR risinājumus

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Manuprāt, Valsts prezidents ļoti labi pateica: šajā situācijā katram pašam ir jāizvērtē sava atbildība un savi darbi. Acīmredzot, tas ir jāvērtē arī pašvaldības vadībai, mēs redzam, ka tur ir vairāk mēģinājumi meklēt PR risinājumus, ja tā var teikt, nevis risinājumus pēc būtības,» uz jautājumu atbildēja Dombrovskis.

Pēc premjera paziņojuma par demisiju Zolitūdes traģēdijas dēļ, Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) sasauca preses brīfingu, kurā paziņoja, ka «nevaru atļauties kā Dombrovska kungs pamest visu pusceļā». Viņa acīs, lēmums demisionēt, izskatās, vai nu kā mēģinājums nopelnīt punktus uz traģēdijas rēķina vai nu lēmums pieņemts prezidenta spiediena dēļ. Mērs arī atgādināja, ka viņu atbalsta vairāk nekā 58% vēlētāju.

Pašvaldības struktūrvienība - Rīgas pilsētas būvvalde ir atbildīga par būvniecības procesa uzraudzību pēc Valsts būvinspekcijas likvidēšanas 2009.gadā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv