Dombrovskis uz Vankūveru brauks vienatnē

Apollo
0 komentāru

Premjers Valdis Dombrovskis februāra nogalē apmeklēs olimpiskās spēles Vankūverā, kur mēģinās sekot līdzi visiem Latvijas sportistu startiem šajā laikā.

Dombrovskis uz Vankūveru brauks vienatnē

Foto: Lita Krone/LETA

Premjera preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai BNS norādīja, ka Dombrovskis uz Vankūveru dosies viens - bez miesassargiem, padomniekiem un dzīvesbiedres. Viņa piebilda, ka premjeru ārvalstu vizītēs nekad nepavada miesassargi.

Dombrovskis uz Vankūveru izlidos 23.februārī, kas iekrīt otrdienā, un viņš vēl paspēs novadīt valdības sēdi. Lai gan pagaidām nav konkrēti zināms, kādas sacensības viņš plānojis vērot, premjers centīsies sekot līdzi visu Latvijas sportistu startiem šajā laikā.

Premjers arī apmeklēs olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju 28.februārī, bet mājup lidos 1.martā.

24.februārī paredzētas sacensības kalnu slēpošanā un šorttrekā, kurās piedalīsies arī Halards Silovs, kā arī vairākas hokeja spēles, 25.februārī olimpiskajās spēlēs ir brīvdienas, savukārt 26.februārī plānots Latvijas vīriešu izlases starts stafetē biatlonā, Jāņa Miņina un Edgara Maskalāna četrinieku starts bobslejā, kā arī sacensības kalnu slēpošanā un pusfināls hokejā.

27.februārī plānotas sacensības biatlonā, kalnu slēpošanā, kā arī hokeja spēle par 3.vietu un Jāņa Miņina un Edgara Maskalāna četrinieku starts bobslejā, bet olimpiādes pēdējā dienā paredzēta hokeja spēle par olimpisko zelta medaļu.

Vairāk olimpiādes ziņu lasīt pie «www.bns.lv».  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv