Dombrovskis: Veselības ministrija kaut ko slēpj Papildināts

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (JL) radies iespaids, ka Veselības ministrija saistībā ar finansēm kaut ko cenšas noslēpt.

Premjerministram Valdim Dombrovskim sķiet, ka Veselības ministrija kaut ko slēpj. Attēlā — veselības ministre Baiba Rozentāle.

Premjerministram Valdim Dombrovskim sķiet, ka Veselības ministrija kaut ko slēpj. Attēlā — veselības ministre Baiba Rozentāle.

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Radio Dombrovskis atzina, ka Veselības ministrija kaut kādu iemeslu dēļ ļoti negribīgi sniedz informāciju par finanšu plūsmu, tāpēc viņam radies iespaids, ka ministrijai ir kaut kas slēpjams.

Premjers arī atgādināja, ka vēlas, lai Veselības ministrija publiskotu savu finanšu plūsmu un paskaidrotu, kāpēc slimnīcām ir tiks straujš finansējuma samazinājums.

Turklāt, kad pirms pāris nedēļām notikusi līdzekļu pārdalīšana veselības aprūpes nozarē, premjers piedāvājis piecus miljonus latu iedalīt slimnīcām, bet veselības ministre Baiba Rozentāle atteikusi, ka slimnīcas nav prioritāte.

«Es domāju, ka Rozentāle brīdī, kad stājās amatā, ar budžeta grozījumiem bija iepazinusies. [..] Te rodas jautājums: vai veselības ministre nebija iepazinusies ar grozījumiem vai pēkšņi mainījusi viedokli,» pauda premjers.

Savukārt otrdien Rozentāle paziņoja, ka septembra beigās, oktobra sākumā slimnīcām var aptrūkties finanšu līdzekļu.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv