Domēna vārdus varēs pārvaldīt ātrāk

Apollo
0 komentāru

Latvijas domēnu vārdu reģistra turētājs «NIC» izveidojis jaunu klientu apkalpošanas tiešsaistes sistēmu ar nosaukumu «NIC24». Tās mērķis ir atvieglot un paātrināt domēnu vārdu reģistrācijas un pārvaldīšanas procesus, strādājot visu diennakti, portālu «Apollo» informēja «NIC» pārstāvis Jānis Riņķis.

Izmantojot «NIC» interneta mājas lapas «nic.lv» vai «nic24.lv», klienti turpmāk varēs ne tikai ātri un viegli piereģistrēt jaunus domēna vārdus, bet veikt arī citas darbības, kas saistītas ar to administrēšanu. Sistēmas izveidošana faktiski iezīmē NIC pāreju jaunā darba kvalitātē. Par «NIC24» galvenajām raksturojošajām īpašībām kļūs ātrums un laika ekonomija, uzsver Riņķis.

Līdz šim izmaiņas DNS serveros un personas datu apstrādē tika veiktas tikai uz rakstisku vai uz e-pastu sūtītu iesniegumu pamata. Savukārt jaunā sistēma ļaus lietotājam pašam jebkurā diennakts laikā kontrolēt savu domēnu vārdu stāvokli, veikt nepieciešamās izmaiņas tehniskajā vai kontaktinformācijā, kā arī iesniegt jaunus pieteikumus. Arī rēķinus par domēnu vārdu lietošanas apmaksu klienti turpmāk varēs aplūkot elektroniski.

«Lai arī cik rūpīgi esam pārdomājuši sistēmu, vienmēr pastāv iespēja, ka kaut kas ir paslīdējis garām. Tāpēc es gribētu lūgt mūsu klientus informēt «NIC» par visām atklātajām nepilnībām. To var izdarīt, rakstot uz e-pasta adresi dns-reg@nic.lv vai zvanot pa tālruni 67085858,» norāda reģistra vadītāja vietniece Katrīna Sataki. Viņa arī uzver, ka «jaunās iespējas atslogos reģistra darbu, tāpēc «NIC» tagad varēs vairāk laika veltīt gan esošo klientu vajadzību apmierināšanai, gan arī jaunu pakalpojumu veidošanai».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv