Dramatisks pavērsiens Turcijā «atrastā» bezvēsts pazudušā sibīrieša lietā

Apollo
33 komentāri

Paralizētais vīrietis, kuru Sibīrijas ciematiņa iedzīvotāji atpazina kā 2004.gadā bezvēsts pazudušu vietējo iedzīvotāju, tomēr nav atradis savu ģimeni. Lai arī uzradās vairākas sievietes, kas apgalvoja, ka tas ir viņu dēls, tomēr DNS testi neapstiprināja radniecību ar kādu no sievietēm.

Dramatisks pavērsiens Turcijā «atrastā» bezvēsts pazudušā sibīrieša lietā

Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube

Kā vēstī Krievijas mediji, uzzinot par vīrieša dzīvesstāstu, pieteicās piecas sievietes, kas apgalvoja, ka tas ir viņu pazudušais dēls.

Sižets par vīrieti televīzijā tika parādīts 22.janvārī. Saskaņā ar vēstīto, vīrieti šobrīd sauc Umuts un viņš 2008.gadā cieta autoavārijā Turcijā. Kopš tā laika viņš paralizēts un ir zaudējis gan atmiņu, gan runas spējas. Rūpes par viņu uzņēmusies kāda sieviete Turcijā, kura viņam arī devusi vārdu Umuts, kas tulkojumā nozīmē «cerība». Vīrieša īstais vārds nav zināms.

Turcijas varas iestādes uzskata, ka vīrietis ir ārzemnieks.

Pēc sižeta pārraidīšanas raidījumā vērsās piecas sievietes, kuras atpazina vīrietī savu dēlu.

Kā aģentūrai «RIA Novosti» pastāstīja viena no «mātēm» - Tomskas ciemata iedzīvotāja Tatjana Kukļina, par nelaimi, neviens DNS tests neapstiprināja, ka kāda no piecām sievietēm būtu viņa māte. Pati Kukļina cerēja, ka vīrietis ir viņas dēls Pāvels, kurš pazuda 2004.gadā.

Visas piecas sievietes marta beigās bija devušās apciemot Umutu, turklāt pēc tikšanās kļuva vēl vairāk pārliecinātas, ka vīrietis ir viņu dēls.

Kukļina atklāja, ka visas mātes bija vīlušās DNS rezultātos.

Lasi vēl:Krievijā bezvēsts pazudušu vīrieti atpazīst pēc foto Turcijas medijā

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv