Drauga publicēta pasena video dēļ motociklistam bargs cietumsods Video

Apollo
164 komentāri

Šveices tiesa kādam 31 gadu vecam vīrietim piemērojusi visnotaļ bargu cietumsodu par darbībām, kas apdraudēja līdzcilvēku drošību. Interesanti, ka vīrieti pieķēra vien piecus gadus pēc pārkāpuma izdarīšanas, turklāt tas notika tikai drauga rīcības dēļ.

Drauga publicēta pasena video dēļ motociklistam bargs cietumsods

Foto: ekrānuzņēmums

Šveices mediji ziņo, ka ceturtdien tiesa vīrietim piemēroja pusotru gadu ilgu cietumsodu par pārgalvīgu braukšanu ar motociklu Ženēvā.

Notikušais nebūtu nācis klajā, ja vien motociklista draugs nebūtu publicējis interneta vietnē «Youtube» video, kurš datēts ar 2007.gadu. Tajā redzams, kā motociklists ar 200 kilometriem stundā lielu ātrumu traucas pa pilsētas ielām.

Pērn motociklista draugs publicēja astoņas minūtes garo materiālu internetā. Desmit dienas vēlāk policija bija izskaitļojusi, kas video publicēja, kā arī motociklista identitāti.  

Policija norāda, ka motobraucējs pārkāpis virkni noteikumu – pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, braucis pie luksofora sarkanās gaismas, braucis agresīvi starp automašīnām, turklāt vadījis motociklu bez tehniskās pases.

Kad policisti ieradās pie pārgalvīgā vadītāja, viņš mēģināja bēgt.

Tiesa norādījusi, ka toreiz 25 gadus vecais motociklists pakļāvis briesmām gan gājējus, gan autovadītājus, tāpēc piemērojams tik bargs sods.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv