Draugs par britu bagātniekiem: jūs neticētu, ka tajā mājā dzīvo miljardieri Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Viens no Lielbritānijas bagātākajiem pāriem - «Tetra Pak» īpašumu mantinieks Hanss Kristians Rausings un viņa sieva Eva Rausinga, kura šonedēļ atrasta mirusi, dzīvojuši «narkotiku midzenī».

Draugs par britu bagātniekiem: jūs neticētu, ka tajā mājā dzīvo miljardieri 3 attēli Atvērt

AP/Scanpix

Kā ziņo britu mediji, pāris savā miljoniem vērtajā mājā apdzīvojuši vien divas nolaistas istabas.

Abu dzīvesveida detaļas nākušas gaismā pēc Skotlendjarda sāktās izmeklēšanas saistībā ar 48 gadus vecās Evas Rausingas nāvi.

Izmeklētāji šobrīd pārbauda telefona zvanus, e-pastus un videonovērošanas kameru ierakstus. Šo darbību mērķis ir noskaidrot, kad Rausinga pēdējo reizi redzēta dzīva.

Kāds pāra draugs, kas bijis abu mājvietā, stāstījis, ka bagātnieki apdzīvojuši vien divas istabas, kuras draugs raksturojis kā «narkotiku midzeni», bet tikmēr pārējās istabas lepnajā mājā bija teju neapdzīvotas.

«Tur valdīja netīrība. Pamatīga nekārtība. Jūs neticētu, ka tur dzīvo miljardieri. Tas parāda, ko nodara narkotikas,» sacījis draugs.

Pēdējā mēneša laikā pāris bija noslēdzies no ārpasaules, Rausings nereti izmantoja sētas durvis.

Kāda 15 gadus sena draudzene sacījusi: «Visi zināja, ka tas vienu dienu notiks. Viņa mēģināja ārstēties atkal un atkal, taču tā ir slimība.»

Aģentūra LETA ziņo, ka pāris deviņdesmito gadu sākumā iepazinās kādā ASV narkomānu rehabilitācijas klīnikā, un viņiem abiem gadiem ilgi bijušas problēmas ar narkotiku lietošanu.

2008.gadā Eva Rausinga tika aizturēta par mēģinājumu ienest kreka kokaīnu un heroīnu kādā pasākumā ASV vēstniecībā Londonā. Toreiz policisti viņas automašīnā atrada ievērojamus narkotiku krājumus.

Rausinga tomēr izvairījās no soda, saņemot vien policijas brīdinājumu.

Eva ir dzimusi ASV turīgā ģimenē. Viņas tēvs Toms Kemenijs ir viena no kompānijas «Pepsi» amatpersonām.

Rausingu pārim ir četri pusaudžu vecuma bērni. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv