Drīzumā būs pieejami dzīvokļi jaunā daudzdzīvokļu mājā «Dārza Apartment House» Attēlu galerija

Apollo
7 komentāri

Nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar turpina rekonstrukcijas darbus jaunā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā «Dārza Apartment House», kura atrodas Dārza ielā 32, Rīgā. Visus būvniecības un labiekārtošanas darbus paredzēts pabeigt līdz 2013. gada oktobrim, bet dzīvokļu tirdzniecība tiks uzsākta jau jūlija sākumā.

Drīzumā būs pieejami dzīvokļi jaunā daudzdzīvokļu mājā «Dārza Apartment House» 2 attēli Atvērt

Photo: Publicitātes foto

Pillar kopējie ieguldījumi projekta attīstībā plānoti 5,3 miljoni eiro apmērā. Praktiski jau kā pabeigta šī ēka tika iegādāta par 4 miljoniem eiro. Papildus tam, novēršot visas konstatētās tehniskās nepilnības, Pillar ieguldīs vēl 1,3 miljonus eiro līdz ēkas pilnīgai pabeigšanai - būvniecības, remonta, apdares un labiekārtošanas darbos.

Ēkai ir divu sekciju apjoms, 5 un 7 stāvi, ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā būs pieejami 54 (2 līdz 5 - istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 43 m² līdz 165 m². Dzīvokļiem ir balkoni, augšējo stāvu dzīvokļiem plašas terases. Mājas pagrabstāvā izbūvēta plaša pazemes autostāvvieta 43 automašīnām un mantu glabātavas. Dzīvokļi tiks piedāvāti iegādei ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari.

Ievērojot to, ka jaunais projekts atrodas klusā, zaļā un mierīgā Pārdaugavas/Dzirciema mikrorajonā, īpaša uzmanība tiks veltīta arī mājas apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Pie mājas būs zona ar bērnu rotaļu laukumu un āra terase. Tuvumā esošais Dzegužkalna parks un Botāniskais dārzs ļaus ēkas iemītniekiem baudīt arī dabas tuvumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv