Drīzumā TV ekrānos humora raidījums «Labās ziņas» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Sākot ar 6. februāri, LNT kanālā ik sestdienu plkst. 20.40 mūs priecēs jauns humora raidījums «Labās ziņas», kurā varēsim sekot līdzi spilgtākajām valsts un pasaules aktualitātēm - caur humora prizmu.

Drīzumā TV ekrānos humora raidījums «Labās ziņas» 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Raidījuma ietvaros paskatīsimies, tā teikt, ar lokālu skatu par globālām lietām. Par visu, kas mums ir aktuāls – par politiku un politiķiem, par spilgtām personībām, par sportu un kultūru, par kaitinošām reklāmām, jauniem TV šoviem, un ikvienu notikumu, kas izraisa sabiedrības rezonansi.
Raidījuma vadītāja būs nu jau pazīstamā žurnāliste Nora Koks, kas pieredzi TV sāka ar viegla rakstura humora raidījumiem. Viņa atzīst, ka jokots ir gana.

«Kamēr deputātu algas ir lielākas nekā manējā, tikmēr man smiekli nenāk. Es cilvēkus priecēšu tikai ar labām ziņām, un tāpēc, es uzskatu, ka būtu pelnījusi daudz lielāku algu nekā tie, kas mūsu vidi piesārņo ar negatīvismu. Mans mērķis ir panākt labo ziņu īpatsvaru pār sliktajām ziņām. Tas ir mans pienākums pret manu valsti un maniem cilvēkiem. Es vēlos, lai latvieši beidzot smaida – smaida no sirds,» saka raidījuma vadītāja Nora Koks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv