Drogbā palīdz Kotdivuārai kvalificēties PK izcīņas finālturnīram

Kotdivuāras izlase šodien, pateicoties Anglijas premjerlīgas kluba Londonas «Chelsea» uzbrucēja Didjē Drogbā gūtajiem vārtiem, nodrošināja vietu Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kvalifikācijas turnīra E apakšgrupas piektās kārtas mačā izbraukumā cīnoties neizšķirti 1:1 (0:0) ar Malāvi valstsvienību.

Didier Drogba

64. minūtē Malāvi izlasi vadībā izvirzīja Džeikobs Ngvira, bet jau trīs minūtes vēlāk rezultāts atkal bija neizšķirts, jo tikko uz maiņu laukumā iznākušais Drogbā raidīja bumbu mājinieku vārtu tīklā, palīdzot Kotdivuārai izcīnīt vajadzīgo kopvērtējuma punktu.

E apakšgrupas kopvērtējumā Kotdivuāras izlases rēķinā tagad ir 13 punkti piecos mačos, bet otrās vietas īpašnieki, Burkinafaso futbolisti, četrās spēlēs tikuši pie sešiem punktiem un vairs nevar panākt Kotdivuāras komandu. Malāvi ieņem trešo vietu ar četriem punktiem, bet pēdējā vietā šobrīd atrodas Gvineja ar trim izcīnītiem punktiem.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kas 2010. gada vasarā norisināsies DĀR, kvalificēsies tikai katras apakšgrupas uzvarētāji.