Drogbā savaino roku, visticamāk, nevarēs spēlēt PK finālturnīrā

Pasaules kausa izcīņas dalībnieces Kotdivuāras izlases līderis Didjē Drogbā šodien pārbaudes spēlē pret Japānu, kurā viņa pārstāvētā komanda bija pārāka ar 2:0 (1:0), savainojis roku un, visticamāk, nevarēs piedalīties Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā.

Didier Drogba

Londonas «Chelsea» uzbrucējs savainojumu guva jau spēles 16. minūtē divcīņā ar Japānas izlases aizsargu Markusu Tulio Tanaku. Uzreiz pēc tam Drogbā vietā laukumā nāca cits Kotdivuāras izlases uzbrucējs - Sejdū Dumbi.

Francijas izdevums «L'equipe» vēsta, ka Drogbā jau esot paziņojis, ka Pasaules kausa finālturnīrs viņam ies secen. Tikmēr Kotdivuāras izlases galvenais treneris Svens Jērans Ēriksons šo informāciju vēl nav apstiprinājis, bet atzina, ka tas «esot ļoti uztraucoši, jo Drogbā ir mūsu labākais spēlētājs».

Drogbā komandas biedrs Kolo Turē piebilda, ka bez Drogbā izlase būšot pavisam cita, bet tai pat laikā izlases rindās esot pietiekams skaits talantīgu futbolistu.

Pirmie vārti šodien spēles 13. minūtē tika gūti pēc Drogbā izpildītā soda sitiena, kad tieši Tanaka to neveiksmīgi ievirzīja savos vārtos. Otrus vārtus uzvarētāju labā desmit minūtes pirms mača beigām guva jau pieminētais Turē.

No 11. jūnija līdz 11. jūlijam notiekošajā Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Kotdivuāra spēlēs vienā apakšgrupā ar Brazīliju, Ziemeļkoreju un Portugāli. Tikmēr Japānas izlase cīnīsies ar Nīderlandes, Dānijas un Kamerūnas futbolistiem.