«Dunlop» meklē dalībniekus īpašam «Art Car» konkursam Pozitīvi

Apollo
1 komentārs

Viens no pasaules vadošajiem riepu ražotājiem «Dunlop» ir uzsācis konkursu, meklējot labāko dizainu «Dunlop Ferrari», kas jūnijā piedalīsies leģendārajās Lemānas 24 stundu sacīkstēs. Piedalīties konkursā tiek aicināti autosporta un automašīnu entuziasti, dizaina studenti un mākslinieki no visas Eiropas.

Egidijaus Guzausko pagājušā gada dizains

Egidijaus Guzausko pagājušā gada dizains

Foto: Publicitātes foto

Galvenajā balvā uzvarētājs saņem paša veidotā dizainā apgleznotās automašīnas atklāšanu priekšsacīkšu testu braucienu laikā Lemānas trasē, iespēju ierasties uz balvu pasniegšanas pasākumu, ieskatīties testa braucienu aizkulisēs, divas biļetes uz Lemānas 24 stundu sacīkstēm un 1000 eiro.

Konkurss norisinās Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, un uz reģionālo finālu tiek izvirzīts viens dalībnieks no katras valsts. Labākais «Dunlop Ferrari» dizains tiek noteikts jau piekto gadu, un uzvarētāju darbi laika gaitā ir bijuši ļoti atšķirīgi.

Sastāšanās pie starta līnijas Francijas trasē, iespējams, ir viens no spožākajiem autosporta notikumiem, un konkursa dalībniekiem ir iespēja piedalīties šajā grandiozajā pasākumā. 2012. gada uzvarētājs bija Egidijus Gužauskas no Lietuvas ar dizainu «Speed Rhythm» (Ātruma ritms), kas greznoja automašīnu pagājušajā gadā (skatiet attēlu).

Šogad «Dunlop» atzīmē savu 125. gadadienu, tāpēc dalībniekiem «Dunlop» sponsorētās «JMW Motorsport Ferrari F458 GT2» automašīnas dizainā iesaka iekļaut jubilejas logo.

«Mēs ļoti lepojamies ar uzņēmuma 125 gadu mantojumu, tāpēc ceram, ka šī gada konkursantu darbos tiks atspoguļota mūsu vēsture,» stāsta stāsta Eiropas autosporta mārketinga un komunikāciju daļas vadītājs Džeimss Beilijs (James Bailey).

Uzņēmums vienmēr ir izcēlies ar jaunievedumiem. 1888. gadā Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop) izgudroja pneimatiskās riepas. Kopš tā laika «Dunlop» ir ieviesuši arī disku bremzes 1952. gadā, revolucionārās «SP Sport Aquajet» radiālās riepas 1972. gadā un bezspiediena riepas 1974. gadā.

Šobrīd «Dunlop» turpina iesaistīties «GreenGT» programmā (pirmais ar ūdeņradi darbināmais transportlīdzeklis Lemānas 24 stundu sacīkstēm), un šis ieies vēsturē kā gads, kurā «Dunlop Sport BluResponse» riepas radīs atšķirību gan uz ceļiem, gan trasēs.

Darbus var iesniegt «Facebook» lapā «Design the Drive» (https://apps.facebook.com/designthedrive/) no 18.marta, bet iesniegšanas un balsošanas beigu datums ir 14.maijs. Katras valsts uzvarētājs tiks paziņots 16.maijā, bet fināla uzvarētājs un otrās vietas ieguvēji - 20.maijā. Apbalvotais dizains pirmoreiz būs redzams 8.jūnijā, izbraucot no garāžas Lemānas trasē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv