Durentam 33 punkti, ASV pieveic Krieviju

Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē šovakar ASV valstsvienība ar 89:79 pieveica Krievijas izlasi.

Kevin Durant

ASV izlases rindās neapturams bija Kevins Durents, kurš guva 33 punktus, 15 punktus sakrāja Šonsijs Bilapss, bet 12 punkti bija Rasela Vestbruka kontā. Krievijas komandā ar 17 punktiem izcēlās Sergejs Bikovs, bet 14 punktus guva Andrejs Voroncevičs.

Pirmās ceturtdaļas vidū sešu punktu pārsvaru ieguva amerikāņi (15:9), tomēr turpinājumā krievi ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī pārņēma vadību (23:20), tomēr pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija neizšķirts - 25:25. ASV komandā jau pirmajā ceturtdaļā Durents bija sakrājis 13 punktus.

Otrajā ceturtdaļā Krievijas izlase atkal atguva vadību, kura ceturtdaļas vidū sasniedza piecus punktus (35:30). Tomēr tad sekoja ASV komandas izrāviens 12:0, kas ļāva amerikāņiem panākt +7 (42:35), bet lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot 44:39.

ASV izlase trešās ceturtdaļas sākumā panāca 50:42, bet krievi turpināja turēt līdzi. Tomēr ceturtdaļas vidū amerikāņi guva septiņus punktus pēc kārtas un ieguva jau 15 punktu pārsvaru (65:50). Šis izrādījās izšķirošais pavērsiens spēlē, jo atlikušajā laikā amerikāņi vairs neļāva pretiniekiem apdraudēt uzvaru.

Turnīra pusfinālā ASV basketbolisti tiksies ar Lietuvu vai Argentīnu, kuri uzvarētāju sāks noskaidrot šovakar, pulksten 21.00.