Dž. Dž. Džilindžers gatavo jauniestudējumu Maskavas Puškina teātrī

Apollo
0 komentāru

6. martā uz Maskavas Puškina teātra Lielās skatuves notiks pirmizrāde režisora Dž. Dž. Džilindžera iestudētajai vācu dramaturga Tankrēda Dorsta melodrāmai «Laimes vēstule» («Письмо счастья»).

Dž. Dž. Džilindžera mākslinieciskās prioritātes Maskavā nav mainījušās: epatāža, fantāzija, iztēle, citas skatuviskās realitātes radīšana. Tādēļ kopā ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru izrādes «Laimes vēstule» veidošanā piedalās viņa Latvijas iestudējumos pārbaudītais radošais ansamblis — scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un horeogrāfe Inga Krasovska.

Izrāde ir stāsts par kādu nabadzīgu meiteni, kas saņem vēstuli, kurā savu roku viņai piedāvā pazīstams jauns miljonārs. Viņš ne reizi nav viņu redzējis, bet zina, ka viņa ir visskaistākā meitene pilsētā, tāpēc viņai jākļūst par viņa sievu. Tālākie notikumi nav paredzami.

Izrādē «Laimes vēstule» spēlē aktieri Aleksandrs Arsentjevs, Anastasija Paņina, Aleksandra Ursuļaka, Vladimirs Žerebcovs, Aleksejs Frandeti un Viktors Vasiļjevs.

Maskavas Puškina teātra mākslinieciskais vadītājs ir režisors Romans Kozaks, ar ko Dailes teātrim izveidojusies radoša sadarbība (izrādes «Ivonna, Burgundijas princese» un «Spēlmanis. Kūrorta piedzīvojumi»).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv