Džastins Bībers nesekmīgi lūdz konfiscēto pērtiķi pārvietot uz zoodārzu

Apollo
15 komentāri

Tīņu elks Džastins Bībers nesekmīgi lūdzis Vācijas robežsardzi pārvietot uz zoodārzu viņam konfiscēto pērtiķi, kurš šobrīd atrodas dzīvnieku patversmē.

Džastins Bībers nesekmīgi lūdz Vācijā konfiscēto pērtiķi pārvietot uz zoodārzu

Džastins Bībers nesekmīgi lūdz Vācijā konfiscēto pērtiķi pārvietot uz zoodārzu

Foto: AFP/Scanpix

Kā jau ziņots, martā Minhenes lidostas muitnieki atņēma Bīberam 17 nedēļas veco kapucpērtiķi Malliju, jo viņam nebija atbilstošu dokumentu dzīva dzīvnieka importēšanai Vācijā.

Minhenes Dzīvnieku aizsardzības līgas patversmes pārstāve Judīte Bretmeistere otrdien atklāja, ka kopš tā laika saņemti divi e-pasti no Bībera menedžmenta kompānijas. Vienā no tiem bija jautāts, cik ilgā laikā jāsagādā nepieciešamie dokumenti, lai pērtiķēns netiktu iemidzināts, uz ko patversme atbildējusi, ka vācu patversmēs tas netiek darīts.

Nākamajā e-pastā dziedātāja menedžeri pateicās patversmei par palīdzību. «Komanda vēlas ievietot Malliju Vācijas zoodārzā. Vai varat ieteikt vietu, kur Mallija būtu pasargāta un vesela?» teikts ziņojumā. «Mums ļoti svarīgi, lai Mallija būtu drošībā un vislabākajā no iespējamajām mītnēm.»

Taču muitas runasvīrs Tomass Meisters paziņoja, ka dzīvniekam nāksies palikt patversmē, kamēr ar muitu nesazināsies Bībers vai kāds viņa pilnvarotais. Laiks, lai nokārtotu vajadzīgos dokumentus, dziedātājam dots līdz 17.maijam.

«Ja līdz 17.maijam nekas netiks iesniegts, viņš zaudēs tiesības uz dzīvnieku un tas kļūs par Vācijas Federatīvās Republikas īpašumu,» viņš teica.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv