Dzavetjēri: spēles beigās pietrūka spēka

«Aizvadītās spēles beigās «Ventspils» komandas futbolistiem pietrūka spēka, lai cīnītos par uzvaru,» pēc UEFA Eiropas līgas spēles ar vienību «Sporting» izteicās iepriekšējo trīs sezonu Latvijas čempionvienības «Ventspils» galvenais treneris Nuncio Dzavetjēri.

Komandas «Ventspils» galvenais treneris Nuncio Dzavetjēri pēc spēles sacīja, ka mača iznākums bijis taisnīgs.

Jau ziņots, ka mačs Lisabonā noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:1). Mača 15. minūtē pēc Jura Laizāna izpildītā brīvsitiena «ventspilniekus» vadībā izvirzīja itāliešu aizsargs Alesandro Dzamperīni, bet 22. minūtē portugāļu uzbrucējs Karlušs Saleiru rezultātu izlīdzināja.

«Esmu apmierināts un lepns ar futbolistu parādīto sniegumu. 65 minūtes nospēlējām sekmīgi, bet pēdējās 20 minūtēs pietrūka spēka, lai pacīnītos par uzvaru,» teica Dzavetjēri. «Šī mača iznākums bija taisnīgs.»

Tikmēr «Sporting» komandas galvenais treneris Paulu Bentu vērsa uzmanību uz līdzjutējiem, kas pēc neveiksmīgā sezonas sākuma vietējā čempionātā radījuši mājiniekiem lielu spiedienu.

«Respektēju publikas viedokli, tomēr tas iespaido spēlētāju sniegumu,» uzsvēra Bentu.

«Jau 14. minūtē zaudētie vārti palielināja spiedienu, tomēr spēlētāji sekmīgi atspēlējās. Otrajā puslaikā jau mēs dominējām laukumā, tomēr pieļāvām daudz kļūdu, kas neļāva uzvarēt,» atzina Bentu.

Savukārt otrā D grupas ceturtās kārtas mačā Vācijas klubs Berlīnas «Hertha» izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:2) pieveica Nīderlandes komandu «Heerenveen», uzvaras vārtus gūstot tikai tiesneša pieliktajā laikā.

D apakšgrupas kopvērtējumā pārliecinoši līderi joprojām ir «Sporting» futbolisti, kuri četros mačos izcīnījuši desmit punktus, bet «Hertha» un «Heerenveen» komandas rēķinā pašlaik ir pa četriem punktiem, kamēr klubs «Ventspils» noslīdējis uz pēdējo — 4. — vietu ar trim izcīnītiem punktiem.