Džekija Čana jaunāko filmu aizliegts izrādīt Ķīnā

Apollo
0 komentāru

Džekija Čana jauno asa sižeta komēdiju «Sastrēgumstunda 3» («Rush Hour 3») aizliegts demonstrēt Ķīnā, lai gan Čanam ir nacionālā varoņa statuss.

Džekija Čana jaunāko filmu aizliegts izrādīt Ķīnā

Foto:chinadaily.com.c

Honkongā dzimušā aktiera filma pēdējās nedēļās izraisījusi asu diskusiju par scēnu, kurā ģimene, kas iesaistīta organizētajā noziedzībā, apmeklē Parīzi. Asociācijas ar Triādas bandas locekļiem, kā izrādās, saniknojušas Ķīnas varas iestādes.

Valsts pakļautībā esošā Filmu pārvalde apgalvo, ka filmas aizliegšana saistīta ar komerciāliem iemesliem, lai gan iepriekšējās šīs filmas divas daļas guva milzīgu peļņu. Xiao Ping no Ķīnas Filmu grupas importa un eksporta nodaļas apgalvo: «Mēs uzskatām, ka šī filma nebūs populāra Ķīnā.»

Saskaņā ar stingriem noteikumiem Ķīnā viena gada laikā drīkst demonstrēt tikai 20 ārvalstu filmas, un daudzas filmas sekmīgi pārvar cenzūru, tiek lielā mērā pārmontētas, kā tas notika arī ar filmu «Karību jūras pirāti» («Pirates of the Caribbean»), «Pasaules malā» («At World’s End»), kur pārmontēšana tika veikta saistībā ar Čou Jun Fata attēloto pirātu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv