Džekijs Čans Jelgavā neplānoti tiekas ar faniem un dala autogrāfus

Apollo
0 komentāru

Saskaņā ar plānoto šodien ir pēdējā diena, kad Jelgavas vēja tunelī notiek Džekija Čana filmēšanās. Iepriekš nav plānota tikšanās ar faniem, taču tāda iespēja pastāv, Čanam izlemjot uz vietas, kā tas noticis iepriekš.

Sociālos portālus apceļo un Latvijas iedzīvotājus iepriecina šāds foto.

Sociālos portālus apceļo un Latvijas iedzīvotājus iepriecina šāds foto.

Foto: Twitpic

SIA «Aerodium» pārstāve Līga Gablika aģentūrai LETA pastāstīja, ka Čana komanda nav nozīmējusi kādu oficiālu tikšanos ar faniem, tomēr visu filmēšanas periodu aktieris konkrētās dienas gaitā mēdz tikties ar faniem un arī dalīt autogrāfus.

Aģentūras LETA rīcībā nonāca nepārbaudīta informācija, ka, iespējams, arī šodien Džekijs Čans pie Jelgavas vēja tuneļa tiksies ar faniem un dalīs autogrāfus, taču «Aerodium» pārstāve to neapstiprināja.

«Par kādu organizētu tikšanos tās, visticamāk, būs baumas, taču Čans šajās dienās jau iepriekš ir vairākkārt ticies ar saviem faniem, un pastāv iespēja, ka pēc savas iniciatīvas viņš to varētu darīt arī šodien,» skaidroja Gablika.

Viņa pastāstīja, ka katru dienu pēc filmēšanas zvaigzne izvērtē savu nogurumu, atlikušo laiku un izlemj par tikšanos ar interesentiem un cienītājiem. Čans jau iepriekš filmēšanas dienās Jelgavā ticies ar faniem, kas sapulcējušies pie drošības nožogojuma ap vēja tuneli.

Kā novēroja aģentūra, pie Jelgavas vēja tuneļa strādā arī pacēlājs, kurš no augšas nolaiž īpaši sagatavotu platformu virs vēja tuneļa. Drošības nolūkos pacēlājs un vēja tuneļa teritorija ir nožogota, bet pie žoga visas šīs dienas regulāri pulcējas dažādi interesenti un Džekija čana fani, kuru vidū ir gan bērni un jaunieši, gan vecāku paaudžu pārstāvji.

Dažādās vietnēs internetā filmēšanas dienās cilvēki ievieto fotogrāfijas vai video sižetus ar Čanu, kurš pie žoga tiekas ar faniem vai darbojas vēja tunelī. Arī vietējais portāls «zz.lv» ievietojis fotogaleriju ar zvaigzni.

Jau ziņojām, ka no 18.aprīļa līdz 2.maijam Jelgavā tiek darbināts vēja tunelis, kur šajā laikā notiks Džekija Čana jaunākās filmas epizožu uzņemšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv