«Dzelzs vilks» prezentēs videoklipu singlam «Skaiti līdz trīs…»

Apollo
0 komentāru

7. maijā plkst. 22.00 mūzikas klubā «Kaļķu vārti» tiks prezentēts otrais videoklips grupas «Dzelzs vilks» vēsturē. Videoklips veidots aktuālajam grupas singlam «Skaiti līdz trīs».

Klips tika filmēts telpās, kuras nekad tādas vairs nebūs, jo tuvākajā laikā bijušo Lauksaimniecības mašīnu rūpnīcu sagaida rekonstrukcijas darbi un šāds tās izskats jau pavisam drīz būs vēsture.

Klipa radošā grupa: režisore Dace Dumbrava, stiliste Ginta Tinte, operatori Juris Zemītis un Juris Pīlēns, montāža Aigars Sērmukšs.

Režisore Dace Dumbrava pirms klipa koncepcijas un scenārija izstrādes apmeklēja vairākus grupas «Dzelzs vilks» mēģinājumus un koncertus, lai tuvāk iepazītos ar katra grupas dalībnieka personību un topošā klipa scenāriju savītu kopā ar katra grupas dalībnieka iedomāto rokenrola sapni.

Skats no videoklipa

Skats no videoklipa

Foto: Reklāmas foto

Grupas līderis Juris Kaukulis stāsta: ««Skaiti līdz trīs…» galvenais varonis ar daudzām māsiņām ir kā mīļš, neesošs vai mūžīgs stāsts, kas nesola nākotni, bet vēlas bez sāpēm un laimīgi aizmigt — šoreiz varbūt arī pēdējo reizi.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv