Džeriņam Slovākijā zaudējums un sezona beigusies

Slovākijas «Slovnaft Extraliga» hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas piektajā spēlē latviešu uzbrucēja Gunta Džeriņa pārstāvētā «MHC Martin» komanda izbraukumā smagi zaudēja Bratislavas «Slovan» komandai ar rezultātu 3:10.

Sērijā līdz četrām uzvarām Bratislavas «Slovan» uzvarēja ar 4-1, un latviešu uzbrucējam sezona līdz ar to ir noslēgusies.

Pirmajās divās spēlēs «MHC Martin» Bratislavā piekāpās ar 0:3 un 0:4, bet trešajā spēlē savās mājās trešo reizi piekāpās ar 1:4. Ceturtajā spēlē «MHC Martin» uzvarēja ar 4:2, bet vakar zaudējums ar 3:10 Džeriņa pārstāvētajai komandai bija pēdējais šajā sezonā.

Pēdējā spēlē Džeriņš pie rezultativitātes punktiem netika, bet spēles pirmajā periodā uzbrucējs nopelnīja divu minūšu noraidījumu.