Džeriņš: Meistarīgās komandas jāmēģina «pārstrādāt»

Apollo
25 komentāri

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Andris Džeriņš intervijā «Apollo» norāda, ka vārtu gūšanas momentos jācenšas vairāk koncentrēties uz pēdējo piespēli un metienu.

Andris Džeriņš

Foto: R. Oliņš/Apollo

Pēdējās pārbaudes spēlēs Latvijas valstsvienība divreiz piekāpās Zviedrijas hokejistiem - 1:2 un 0:6. Džeriņš skaidro, ka abās spēlēs uzdevumi laukumā bija vieni un tie paši, taču atšķīrās izpildījums.

«Ja pirmajā mačā nospēlējām labi un aktīvi, tad otrajā spēlē tomēr nesanāca. Varbūt arī nedaudz nolaidās rokas pēc pāris ielaistajiem vārtiem. Taču tas nedrīkstētu notikt. Ir jāstrādā, lai nevienā brīdi neatļautos vaļības,» uzsver uzbrucējs.

«Jā, aktīvi gājām zviedriem virsū, taču ar meistarību mēs ne zviedrus, ne krievus neapspēlēsim, tāpēc jāspēlē aktīvi un agresīvi. Jāmēģina viņus «pārstrādāt». Vienreiz sanāk, vienreiz nesanāk, bet kā saka galvenais treneris [Teds Nolans] - galvenās spēles būs pasaules čempionātā,» skaidro Džeriņš.

Pēdējās trīs pārbaudes spēlēs Latvijas hokejistiem izdevies gūt tikai vienus vārtus, kas liek atcerēties pagājušā gada pasaules čempionāta «sauso» sēriju. «Ir grūti to komentēt. It kā darām pareizās lietas un ejam uz vārtiem, taču varbūt vairāk jākoncentrējas uz pēdējo piespēli un noslēdzošo metienu,» secina Andris.

Šovakar, plkst. 19.30 Latvijas valstsvienība aizvadīs pirmo pārbaudes spēli pret Baltkrievijas izlasi, bet sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

P.S. Tuvākajās dienās portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar Latvijas izlases uzbrucēju Andri Džeriņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv