Džeriņš: Mums ir tikai viens ceļš

Apollo
112 komentāri

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Andris Džeriņš pēc zaudējuma Vācijas valstsvienībai (0:2) pasaules čempionātā Helsinkos sarunā ar «Apollo» norādīja, ka izlase nokļuvusi situācijā, kādā bija pirms spēles pret slovākiem, kad bija nepieciešams izcīnīt punktus.

Džeriņš: Mums ir tikai viens ceļš

Foto: M.Lācis/Apollo

«Pietrūka gūtu vārtu, būtu iemetuši pirmie vai izlīdzinājuši rezultātu, spēles ritms varēja būt citādāks. Gudļevskis ir malacis, viņš dara savu darbu, deva šodien iespēju vinnēt spēli, viņam noteikti neko nevar pārmest,» uzskata Andris.

«Domāju, ja mēs sākumā iemestu, tad vācieši neiesēstos aizsardzībā un nemestu ripu ārā pa bortu. Vajadzēja iemest golu un tad sniega bumba sāktu ripot pa kalnu lejā,» teic uzbrucējs.

Džeriņš saka, ka pretinieks nav pārsteidzis Latvijas hokejistus. «Vācieši spēlēja savā stilā, agresīvu spēli, metot ripu iekšā zonā. Izdarīja daudz metienu pa vārtiem. Esam atkal muguras piespieduši pret sienu, atpakaļ nav kur atkāpties. Mums ir tikai viens ceļš un tās ir uzvaras nākamajās spēlēs.»

Uzbrucējs saka, jāizanalizē spēlētāju sniegums un jādomā par nākamajiem mačiem, pagātnē nav jāskatās.

«Domāju, pēc katras zaudētas spēles ir grūti, bet jāņem pozitīvais līdzi uz nākamajiem mačiem. Izanalizēsim negatīvās lietas un nāksim ar jauniem spēkiem,» piebilda Džeriņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv