Džermeins Defo gūst piecus vārtus Anglijas premjerlīgas mačā Papildināts Video

Anglijas premjerlīgas čempionāta spēlē svētdien piecus vārtus guva «Tottenham Hotspur» uzbrucējs Džermeins Defo.

Jermain Defoe

«Tottenham Hotspur» komanda šajā mačā ar fantastisku rezultātu 9:1 sagrāva «Wigan Athletic» futbolistus.

Visus vārtus Defo guva otrajā puslaikā, precīzi sitot 51., 54., 58., 69. un 87. minūtē. Ar 11 precīziem sitieniem Defo izvirzījās premjerlīgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī, par vienu precīzu sitienu apsteidzot «Liverpool FC» uzbrucēju Fernando Torresu.

Šī bija «Tottenham Hotspur» komandas pārliecinošākā uzvara pēdējo 32 gadu laikā, kad tā otrās līgas spēlē ar 9:0 sagrāva Bristoles «Rovers». Arī Anglijas premjerlīgā pārliecinošākā uzvara ir ar 9:0, kad 1995. gadā «Manchester United» sagrāva «Ipswich Town» futbolistus.

Pēc šīs kārtas premjerlīgas kopvērtējumā situācija nav mainījusies. Uzvaras izcīnīja abas līdervienības - Londonas «Chelsea» ar 4:0 sagrāva «Wolverhampton Wanderers», bet «Manchester United» ar 3:0 pārspēja «Everton». Abām komandām tagad ir attiecīgi 33 un 28 punkti.

Zaudējumu piedzīvoja trešajā vietā esošā Londonas «Arsenal» komanda, kas ar 0:1 zaudēja «Sunderland FC». «Liverpūliešu» rēķinā tagad ir 25 punkti, bet tikpat ir arī «Tottenham Hotspur» komandai.