Dziedātājs Dons svētku priekšvakarā piedāvā sava jaunā radiohita «Signāls» videoklipu Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Videoklips ir tapis Latvijā – jūras krastā, un tā filmēšana bija viens no iemesliem, kādēļ Dons bija ieradies Latvijā no Lielbritānijas, kas pēdējo gadu laikā ir kļuvusi par viņa mājvietu. «Jaunais vidoklips ir sirsnīgs, patiess un mīlestības pilns – katrs tajā varēs redzēt un just ko sev tuvu – tāpat, kā pašā dziesmā «Signāls»,» apgalvo dziedātājs. 

Dziedātājs Dons svētku priekšvakarā piedāvā sava jaunā radiohita «Signāls» videoklipu 2 attēli Atvērt

Foto: ekrānuzņēmums

Otrs iemesls, kura dēļ Dons vairākas nedēļas uzturējās Latvijā – gatavošanās komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertiem «Atgriešanās». «Lai gan līdz koncertiem vēl ir atlikuši divi mēneši, biļetes uz koncertu Dzintaru koncertzālē 23. augustā jau ir izpirktas, tādēļ tos, kuri vēlas uz vienas skatuves atkal redzēt Zigmaru Liepiņu, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, Niku Matvejevu, Igo, Aivaru Brīzi, Zani Dombrovsku, Ievu Kerēvicu, Gintu Krievkalni, Fredi, Ufo un mani, aicinu iegādāties atlikušās biļetes uz koncertiem Liepājā (19.augustā), Valmierā (25. augustā) un Jēkabpilī (26. augustā)», piebilst Dons, kurš šajos koncertos izpildīs vairākas populārākās Zigmara Liepiņa dziesmas, tostarp hitu «Ja tu man esi», «Eirovīzijas» konkursa dziesmu «My religion is Freedom» un citas dziesmas.
 
Dziesmas «Signāls» videoklipu veidoja operatori Uldis Vilks un Klaids Lielbiksis («Wolfs studio»), kā arī režisors un producents Juris Millers.

Dziesmas audio versija lejuplādējama veikalā «doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.09.2017
Ienākt apollo.lv