Dziesmu svētkos Latvijā ieradīsies ļoti augsta līmeņa ārvalstu delegācijas

Apollo
82 komentāri

XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos, kas šogad ieskandinās Rīgu un visus Latvijas novadus no 30.jūnija līdz 7.jūlijam, gaidāmas ļoti augsta līmeņa ārvalstu delegācijas.

Dziesmu svētkos Latvijā ieradīsies ļoti augsta līmeņa ārvalstu delegācijas

Foto:Lita Krone/LETA

To intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» ceturtdienas rītā atklāja Latvijas Nacionālā kultūras centra vadītāja Dace Melnbārde.

«Patiesībā mums ir daži vārdi, bet es, godīgi sakot, nezinu, vai varu tos līdz galam atklāt, lai tā paliek intriga,» sacīja Melnbārde.

Viņa norādīja, ka tie ir augstu stāvoši ārvalstu politiķi.

Melnbārde tāpat pastāstīja, ka uz dziesmu svētkiem kopumā tiks piedāvātas 58 tūkstoši biļešu, no kurām plānots iekasēt 270 tūkstošus latu.

Biļešu iepriekšpārdošana uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem sāksies 6.aprīlī, no plkst.11 «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.

Biļešu cenu amplitūda būs no viena lata līdz 30 latiem. Vidējā biļešu cena būs aptuveni 6 lati. 30 latus par biļeti nāksies tērēt tad, ja svētku dalībnieku gājiena laikā būs vēlēšanās sēdēt tribīnēs, kā arī tikpat dārgākā biļete maksās uz noslēguma koncertu «Līgo!» Mežaparka Lielajā estrādē.

Vienā pirkuma reizē viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā astoņas biļetes uz katru Dziesmu un deju svētku pasākumu. Arī viena pirkuma reizē interneta veikalā «bilesuparadize.lv» varēs iegādāties ne vairāk kā astoņas biļetes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv