Dziesmu un deju svētku Lielo balvu par labāko tautastērpu iegūst deju kolektīvs «Līgo» Attēlu galerija

Apollo
8 komentāri

30.jūnijā starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika latviešu tautastērpu skate, pēc kuras tika paziņoti labākie tērpi 6 nominācijās - koru, deju kolektīvu, folkloras kopu, etnogrāfisko un koklētāju ansambļu, individuālie tautastērpi, portālam «Apollo» pastāstīja Inga Vasiļjeva, Dziesmu un deju svētku preses sekretāre. Tautas tērpu žurijas sastāvā bija Aija Jansone, Linda Mona Ģibiete, Inita Heinola, Ilze Ziņģīte un Irita Žeire.

Dziesmu un deju svētku Lielo balvu par labāko tautastērpu iegūst deju kolektīvs «Līgo» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Dziesmu un deju svētku Lielā balva par labāko tautastērpu

RKTMC «Mazā Ģilde» tautas deju ansamblis «Līgo»

Tautastērpu skates godalgotie laureāti:

KORI:

1.vieta

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» jauktais koris «Tik un tā»

2.vieta

Ogres kultūras centra Ogres skolotāju kamerkoris

Valmieras kultūras centra sieviešu koris «Jumara»

Salacgrīvas novada Liepupes tautas nama jauktais koris «Pernigele»

3.vieta

VISA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jauktais koris

Jaunpiebalgas kultūras nama jauktais koris

Krustpils novada sieviešu koris «Luste»

DEJU KOLEKTĪVI

1.vieta

Tukuma pilsētas Kultūras nama VPDK «Svīta»

Dobeles kultūras biedrības VPDK «Dzīpars»

Beverīnas novada Brenguļu pagasta VPDK «Dzieti»

2.vieta

Apes novada Apes pilsētas tautas nama VPDK «Metenis»

Senioru deju kopa «Ozolnieki»

Pāvilostas novada Vērgales pagasta kultūras nama VPDK «Vērgalīte»

3.vieta

Ādažu novada kultūrizglītības centra VPDK «Sprigulis»

Tukuma pilsētas kultūras nama deju kolektīvs «Vidums»

Skrīveru kultūras centra VPDK «Dzēse»

FOLKLORAS KOPAS, ETNOGRĀFISKIE un KOKLĒTĀJU ANSAMBĻI:

1.vieta

Kultūras pils «Ziemeļblāzma» koklētāju ansamblis «Pūt, vējiņi»

2.vieta

Biedrības «Kursas vārti» folkloras kopa «Medainis»

PAŠDARINĀTIE TAUTAS TĒRPI:

1.vieta

Dagnija Pārupe

Una Dževečka

Māra Eglīte

2.vieta

Vija Liepa

Elita Gailīte - Grauduma

Dagnija Kupče

3.vieta

Iveta Gabrāne

Vēsma Bērziņa

Ruta Legzdiņa

NOKOMPLEKTĒTIE TAUTAS TĒRPI:

1.vieta

Sabīne Petra

Sandijs Kūlainis

2.vieta

Silga Čerpinska

Aija Spridzāne

3.vieta

Ērika Leimane ar Justīni

Rukšānu ģimene

Vizuļu ģimene

UZŅĒMĒJU, TAUTAS LIETIŠĶĀS MĀKSLAS STUDIJU, AMATNIEKU BIEDRĪBU TAUTAS TĒRPI

1.vieta

Tautas tērpu centrs «Senā Klēts»

Aušanas darbnīca «Vēverīšas»

TLMS «Ērgļi»

2.vieta

TLMS «Dardedze»

3.vieta

Madara Briede, Uģis Drava, Ausma Spalviņa, Dagnija Pārupe, Agrita Krieviņa

TLMS «Dardedze»

ĪPAŠA ATZINĪBA

Alūksnes pilsētas kultūras nama deju kopa «Jukums»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv