Dziļūdens zivju pasaule Kates Seržānes pirmajā personālizstādē Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

13.novembrī, plkst. 19.00, Jelgavā,  Ilmāra un Ilonas Grīliņu galerijā «Suņa taka», tiks atklāta galerijas 13. izstāde -  jaunās mākslinieces Kates Seržānes pirmā personālizstāde «Mana mīļākā zivs ir fileja».

Dziļūdens zivju pasaule Kates Seržānes pirmajā personālizstādē 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Jelgava ir Kates Seržānes dzimtā pilsēta, un māksliniece nolēmusi tur rīkot izstādi, lai dotu iespēju jelgavniekiem redzēt kādas iespējas mākslā piedāvā zīmējuma tehnika.  Noslēpumainā, puscaurspīdīgā gaismā izstādes apmeklētāji varēs ielūkoties dziļūdens zivju mistiskajā pasaulē. Kates Seržānes darbi – sēpijas zīmējumi apvienojumā ar autortehniku - izstādē īpaši izgaismoti. Šī vizuālā ideja radusies pagājušajā pavasarī, strādājot mākslinieku rezidencē Īslandē.

Mākslinieces interesi par zivs tēlu rosinājusi Latvijas zvejniecības un zivjrūpniecības sarežģītā situācija. Izstāde galerijā būs skatāma mēnesi, un katru piektdienu tā pārvērtīsies par izstādi degustāciju, kurā apmeklētāji varēs nogaršot Latvijā ražotus zivju izstrādājumus.

Par mākslinieci:
Kate Seržāne 2006. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļas maģistrantūru. Viņa ir viena no retajām māksliniecēm Latvijā, kas darbojas zīmējuma žanrā. Māksliniece parādījusi spožu sniegumu dažādās starptautiskās izstādēs, nozīmīgākos panākumus viņa guvusi Pilzenes (Čehija) starptautiskajā zīmējumu biennālē, kur divus gadus pēc kārtas saņēmusi sertifikātu par augstāko tehnisko kvalitāti. Pašlaik Kate Seržāne strādā par zīmulīša dresētāju studijā «Rija».
 
Galerija «Suņa taka» atrodas Jelgavā, Dobeles ielā 68.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv