Dzinēja aizdegšanās draudu dēļ «Ford» atsauc 160 000 automašīnu Attēlu galerija

Apollo
6 komentāri

Autoražotājs «Ford» atsaucis vairāk nekā 160 000 automašīnu «Ford Escape», jo reģistrēti arvien vairāk gadījumu, kad tieši šī modeļa automašīnām aizdedzies dzinējs, vēsta ārvalstu mediji.

Dzinēja aizdegšanās draudu dēļ «Ford» atsauc 160 000 automašīnu 3 attēli Atvērt

Foto: AFP/Scanpix

Autoražotājs atsauc galvenokārt tos auto, kas ražoti šogad un kuriem ir 1,6 litru benzīna dzinējs. Šajā gadījumā atsauktas tiek automašīnas, kas ražotas Ziemeļamerikas tirgum.

«Ford» paziņojumā medijiem norāda, ka defekts meklējams dzinēja cilindru galvā, kas automašīnas ekspluatācijas laikā pieļauj eļļas nonākšanu dzinējā.

Patlaban zināms par vismaz 13 gadījumiem, kad aizdedzies kāda no «Ford Escape» auto dzinējiem. Tomēr kompānija uzsver, ka visos gadījumos auto dzinēja aizdegšanās bijusi neliela, un cilvēki nelaimēs nav cietuši.

Tāpat kompānija būs spiesta vēl rūpīgāk pārbaudīt visu automašīnu dzinējus, jo daudzi šī modeļa īpašnieki sūdzējušies par benzīna smārdu automašīnas salonā.

Kopās šā gada februāra «Ford» jau atsaucis 725 000 dažādu modeļu spēkratus, kas ražoti laika posmā no 2009.līdz 2011.gadam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv