«Dzintara Volga» šogad svin 50 gadu jubileju

Apollo
7 komentāri

Šā gada 15. jūnijā jau trešo gadu pēc kārtas kultūras un atpūtas parkā «Mežaparks» norisināsies vēsturisko padomju auto sacensības «Dzintara Volga» un šovs 60., 70. un 80.gadu noskaņās. Šogad pasākums solās būt vēl aizraujošāks un piepildīts ar adrenalīnu, jo «Dzintara Volgai» aprit 50 gadi.

«Dzintara Volga» šogad svin 50 gadu jubileju

Foto: Publicitātes foto

«Mežaparkā» ik gadu norisinās padomju auto šovs un sacensības «Dzintara Volga», kas savulaik bija vienas no prestižākajām auto sacensībām bijušajā Padomju savienībā un pulcēja desmitiem tūkstošu skatītāju. Pirmās «Dzintara Volgas» sacensības notika 1963. gadā un norisinājās tieši «Mežaparkā».

Šogad pasākuma organizatori ir parūpējušies par īpaši interesantu un daudzveidīgu programmu, kas būs veltīta «Dzintara Volgas» 50.gadu jubilejai.

Pasākuma laikā ikviens interesents varēs «Mežaparka» Lielajā estrādē vērot vēsturisko volgu sacensības, aizraujošu moto triāla šovu un spilgtus deju priekšnesumus. Ar koncertprogrammu uzstāsies leģendārā grupa «Eolika», kas savulaik iekaroja nedalītu Padomju Savienības republiku klausītāju mīlestību.

Pirmo gadu «Dzintara Volgas» ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde «Padomju sapnis», kurā varēs apskatīt pašmāju kolekcionāru un entuziastu, bijušā padomju savienībā ražotos spēkratus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv