«Dzirkstošajai dīvai» Kristīnai Zaharovai jaunums — «20» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

16. un 17. decembrī «Sapņu fabrikā» notiks atraktīvā projekta «Dzirkstošā dīvu nakts» koncerti, kuros piedalīsies dziedātāja Marija Naumova, Ance Krauze, intriģējošā dīva — pārsteigums, kuras personība tiks atklāta tikai dažas dienas pirms koncerta, kā arī jaunā un daudzsološā dziedātāja Kristīna Zaharova.

«Dzirkstošajai dīvai» Kristīnai Zaharovai jaunums — «20» 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Kristīna, kas izceļas ar latviešu estrādē reti sastopamu meitenīgu smalkumu un jutekliskumu, šogad ļoti veiksmīgi startēja uzreiz divu valstu «Eirovīzijas» koncertos, iegūstot godpilno 2. vietu gan Īrijas atlasē, gan Latvijā. Gads turpinājās ar dalību starptautiskajā konkursā «Slāvu bazārs» Vitebskā, sekoja jaunas Raimonda Paula dziesmas «Ābols» ieraksts un Laura Reinika dziesmas «Kaut es spētu izlikties» panākumi radiostaciju topos un aptaujās. Kristīna turpina pilnveidot savu repertuāru un pagājušajā nedēļā studijā pabeidza jaunas Artūra Palkeviča un Guntara Rača dziesmas «20» ierakstu, kuru piedāvājam noklausīties jau šodien.

Dziesmas īstā pirmizrāde dzīvajā izpildījumā notiks «Dzirkstošās dīvu nakts» koncertos «Sapņu fabrikā», turklāt tas nebūs vienīgais pirmatskaņojums šajos sievišķīga šarma un elegances piesātinātajos vakaros.

Vairāk informācijas par «Dzirkstošās dīvu nakts» koncertiem www.divunakts.lv.

Dziesmas MP3 pieejams portālā «doremi.lv».


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv