Dzīvnieku aizstāvji protestē pret Dženiferas Lopesas modi

Apollo
0 komentāru

Dzīvnieku aizstāvji sagaidīja dziedātāju un aktrisi Dženiferu Lopesu viņas jaunākās filmas «Monster in Law» pirmizrādē ar protesta kampaņu.

Pārstāvji no organizācijas «People for the Ethical Treatment of Animals» (PETA — «Cilvēki par ētisku izturēšanos pret dzīvniekiem») protestēja pret kažokādu izmantošanu Lopesas modes līnijā «Sweetlace». PETA kampaņas dalībnieki norāda, ka viņi vairākas reizes aicinājuši Lopesu izņemt kažokādas no savas apģērbu līnijas, taču prasības tika ignorētas.

Lopesa ieradās uz filmas pirmizrādi Losandželosā kopā ar savu vīru latīņamerikāņu dziedātāju Marku Entoniju.

«Viņa varēja kaut ko mainīt uz labo pusi, bet tas, ko viņa dara, ir daudzu dzīvnieku nāves izraisīšana,» piektdien demonstrācijas laikā pie «National Theater» Vestvudā Kalifornijas štatā izteicās protestētāja Linda Krēmere.

Lopesa tika sagaidīta ar plakātiem, uz kuriem bija rakstīts «Monster in Fur» («Monstrs kažokādās»). Kad Lopesai tika vaicāts, ko viņa domā par protestētājiem, viņa atbildēja: «Es nedomāju.»

Filmā «Monster in Law» piedalās arī Džeina Fonda, kas atsākusi filmēties pēc 15 gadu pārtraukuma. Viņa tēlo cietsirdīgu māti, kura ir apņēmusies izjaukt attiecības starp savu dēlu un Lopesas varoni.

Dažas iepriekšējās Lopesas filmas «Jersey Girl» un «Gigli», kurās piedalījās arī viņas bijušais līgavainis Bens Afleks, ir piedzīvojušas smagu izgāšanos.

Dzīvnieku aizstāvji protestē pret Dženiferas Lopesas modi

Foto: AFI/EPA

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv