Dzīvnieku patversme aicina: «Nepērc, adoptē!»

Apollo
13 komentāri

Jaunā Rīgas teātra aktrise Sandra Kļaviņa ar savu adoptēto suņu meiteni Sāru kļuvušas par Juglas dzīvnieku patversmes «Labās mājas» informatīvās akcijas » Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt» reklāmas seju.

Dzīvnieku patversme aicina: «Nepērc, adoptē!»

Foto: Publicitātes foto

Par Sāras uzņemšanu ģimenē Sandrai ir pavisam svaigas atmiņas. 5 mēnešus jaunā suņu meitene Sandras ģimenei pievienojās septembrī. Kāds puisis kucēnu atradis uz ielas un sociālajos tīklos sāka meklēt tam jaunu saimnieku. Nu jau pāris mēnešus Sāra mīlestību dala ar kaķeni Ciku, kura, starp citu, arī izglābta no dzīves uz ielas.

««Nepērc, adoptē!» ir visā pasaulē izplatīts dzīvnieku aizsardzības organizāciju sauklis, kas mudina cilvēkus  dzīvniekus izvēlēties patversmēs. Mēs saukli nolēmām paplašināt ar būtiskāko, ko cilvēkam sniedz dzīvnieks, - mīlestību»: saka «Labo māju» pārstāve Linda Zirdziņa. «Cilvēks, kurš uzaudzis kopā ar suni, kaķi vai ieguvis sev draugu un kompanjonu jau pieaugušā vecumā, nav jāpārliecina, cik daudz prieka, nesavtīgas un patiesas draudzības dzīvē ienes dzīvnieks. Vienlaicīgi lūdzam atcerēties par korekcijām ikdienas ritmā un materiālajiem izdevumiem, kas neizbēgami Jūs sagaida līdz ar jaunā ģimenes locekļa ierašanos saimē. Varbūt arī Tev pienācis laiks dot mājas kādam patversmes iemītniekam?». 

Par simtgalvaino «Labo māju» saimi, kura savu cilvēku vēl gaida patversmē, vairāk uzzini www.patversme.lv, Rīgā, Juglas ielā 18F, tālr. 26617636.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv