Dzīvojamā kompleksa vietā — autostāvvieta

Apollo
0 komentāru

Dzīvojamā kompleksa vietā, kuru bija plānots uzsliet netālu no «Skanstes virsotnēm», celtniecības kompānija «Merks» gatavojas būvēt lielu autostāvvietu. Īrnieks jau pieteicies — tā būšot «Arēna «Rīga»».

Dzīvojamā kompleksa vietā — autostāvvieta

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Sākotnēji šī vieta bija ieplānota trīs
5–7 stāvu dzīvojamo ēku celtniecībai, te bija paredzēta arī zaļā zona un daudzstāvu autostāvvieta. Laikraksts «Бизнес & Балтия» ziņo, ka pašlaik būvniecības laukums ir notīrīts un sagatavots celtniecības darbiem.

«Kopā ar «Arēnu «Rīga»» šeit gatavojamies īstenot kopīgu projektu, taču tās nebūs dzīvojamās ēkas,» pavēstījis kompānijas «Merks», kurai pieder zeme, vadītājs Ivars Geidāns. «Problēma tāda, ka laikā, kad «Arēnā «Rīga»» notiek masu pasākumi, autostāvvietu visiem nepietiek. Krīzes laikā esam izlēmuši šo zemi izmantot daudz lietderīgāk, izbūvējot šeit autostāvvietas,» teicis Geidāns.

«Merks» kopumā pieder 24 ha zemes Skanstes ielā. Saskaņā ar celtniecības buma laikā izstrādātajiem plāniem te bija paredzēts būvēt vairākas ēkas, no kurām divas bija plānotas kā dzīvojamās, bet pārējās — vai nu komercceltnes, vai biroju/dzīvojamās. 2007. gadā projektā tika plānots investēt 350 miljonus latu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv