Dzīvoklis Parīzē pēc izīrēšanas «AirBnB» atstāts pārklāts ar urīnu un atkritumiem Attēlu galerija

Apollo
58 komentāri

Francijas galvaspilsētas Parīzes studio tipa dzīvokļa īpašniece, kura sevi identificē kā Lauriju S., savu dzīvesvietu pēc izīrēšanas vietnē «AirBnB» saņēmusi atpakaļ pamatīgi bojātu un smirdošu, ziņo The Local.

Sieviete kārtējo reizi izīrēja savu dzīvokli, jo uz trīs nedēļām devās darba ceļojumā – tikmēr tajā mitinājās kāds vīrietis no Kanādas. Lai gan viņa īrnieku nesatika personīgi, kaimiņi apliecināja, ka vīrietis izskatījās «jauks».

Kad Laurija atgriezās mājās, viņu sagaidīja, piemēram, iestrēgušas durvis, sabojāta grīda, duša un tualete, netīra gulta. «Mans apburošais dzīvoklītis tika pārvērsts par «skvotošanas» vietu, pilnu ar ekskrementiem, urīnu un iespaidīgu daudzumu alkohola pudeļu,» sociālajā tīklā «Facebook» raksta sieviete, pievienojot ierakstam arī fotogrāfijas ar dzīvokli pirms un pēc notikušā.

13 kvadrātmetrus lielajam dzīvoklim kopumā nodarīts kaitējums 10 tūkstošu eiro apmērā. Īpašniece vēlāk uzzināja, ka vīrietim ir nopietnas problēmas ar alkoholismu un depresiju.

Izīrētāja pēc notikušā vērsās pie «AirBnB» – tikai pēc tam, kad par notikušo sāka ziņot franču mediji, kompānija beidzot atbildēja, ka izskatīs viņas kompensācijas pieteikumu.

 «AirBnB» piedāvā kompensācijas sistēmu, kurā izīrētāji var atgūt līdz pat 800 tūkstošiem nopietnu bojājumu gadījumā. Dzīvokļa īrniekam pašlaik bloķēta pieeja vietnes pakalpojumiem.

«Šāds gadījums ir ļoti rets,» televīzijas kanālu «France 3» informēja kompānijas pārstāvis, piebilstot, ka pēn izīrēti apmēram 30 miljoni dzīvokļu un nopietni bojājumi nodarīti tikai 0,009 procentiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv