Dzīvokļu cenas sasniegušas 2003. gada līmeni

Apollo
0 komentāru

Pēc «Latio» tirgus pārskata datiem, jūlijā vidējā sērijveida dzīvokļu cena Rīgā pirmo reizi pēdējo divu gadu laikā saglabājusi iepriekšējā mēneša rādītāju, tas ir, 490 eiro/kv.m.

Dzīvokļu cenas sasniegušas 2003. gada līmeni

Foto: «Apollo»

«Latio» speciālisti uzskata, kas tas liecina par cenu stabilizēšanos, kaut turpmāks cenu kritums netiek izslēgts. Speciālisti prognozē, ka sērijveidu dzīvokļu zemākais punkts sagaidāms apmēram oktobrī.

Kopš cenu maksimuma (1720 eiro/kv.m.) 2007. gada aprīlī/maijā tās kritušās par 71,51%, sasniedzot 2003./2004. gada cenu līmeni.

Jūlijā vērojamas nelielas izmaiņas tirgus dalībnieku uzvedībā. Daudz pircēju atzīst, ka par šā brīža cenām beidzot var atļauties pirkt dzīvokli. Lai arī pircēju aktivitāte ir augusi, iepriekšējos mēnešos samazinoties piedāvājumam, izvēle kļuvusi ierobežota. Tāpēc vairs nav tik viegli atrast sev vēlamo objektu. Savukārt pārdevēji arvien biežāk atsaka pircējam atlaides prasītajā apjomā vai arī uzreiz norāda, ka no cenas neatkāpsies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv