Džons Galjāno nožēlo antisemītiskos izteikumus

Apollo
13 komentāri

«Tā ir briesmīgākā lieta, ko savā dzīvē esmu pateicis, es tā nemaz nedomāju,» viņš skaidroja. «Es cenšos saprast, kāpēc manas dusmas bija vērstas tieši pret šo tautu.»

Džons Galjāno nožēlo antisemītiskos izteikumus

Foto: Reuters/Scanpix

Pirmajā intervijā pēc antisemītiskās tirādes, kas Džonam Galjāno izmaksāja modes nama «Dior» mākslinieciskā vadītāja amatu, dizainers pauž nožēlu par pateikto, vēsta portāls «E! Online».

«Tagad es saprotu, ka biju tik sasodīti dusmīgs un neapmierināts ar sevi, ka pateicu visdrausmīgākās lietas, kādas varēju iedomāties,» viņš atzina.

Atklātajā intervijā žurnālam «Vanity Fair» Galjāno stāsta par cīņu ar atkarībām un lejupejošo spirāli, kurā virzījās viņa dzīve. Viņš jau divus gadus nelieto apreibinošās vielas, par ko viņam jāpateicas saviem draugiem modes industrijā - modelēm Lindai Evandželistai, Keitai Mosai un Naomi Kempbelai, žurnāla «Vogue» amerikāņu redaktorei Annai Vintūrai un citiem.

«Es būtu nonācis trakomājā vai sešas pēdas zem zemes,» viņš teica. «Izklausīsies dīvaini, taču esmu pateicīgs, ka tas notika. Esmu ļoti daudz par sevi sapratis. Esmu no jauna atklājis sevī to mazo zēnu, kurš bija izsalcis pēc radīšanas. Man šķita, ka biju to pazaudējis. Es esmu dzīvs.»

Kopš atlaišanas no «Dior» 2011.gadā viņš vairs nav aktīvi darbojies modes industrijā, ja neskaita neilgu pasniegšanu modes dizaina studentiem un sadarbību ar citiem zīmoliem.

2011.gada martā atklātībā parādījās videoieraksts, kurā Galjāno mētājās ar tādiem paziņojumiem kā «es mīlu Hitleru» un daudz nesaudzīgākiem antisemītiskiem izteikumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv